Звіт за виконану роботу у липні - керуюча компанія “ДомКом” у Хмельницькому - Домком Хмельницький
18323
post-template-default,single,single-post,postid-18323,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Звіт за виконану роботу у липні – керуюча компанія “ДомКом” у Хмельницькому

Звіт за виконану роботу у липні – керуюча компанія “ДомКом” у Хмельницькому

Керуюча компанія “ДомКом” у Хмельницькому продовжує надавати послуги з управління багатоквартирним будинкам у воєнний час. Ремонт покрівель, вхідних груп, покоси – звітуємо перед хмельничанами за роботи виконані у липні. 

За липень наші фахівці виконали 389 заявок з 430, що надійшли. Тобто загалом співробітники виконали 90% заявок.

З них найбільша кількість стосувалась роботи холодного водопостачання – 88 заявок.

Звертаємо увагу на велику кількість заявок про поломку чи аварію на каналізаційній мережі – 81. Більшість таких аварій можна уникнути дотримуючись простих правил. Не викидайте в унітаз залишки їжі, сміття,  ганчірки, волосся, засоби особистої гігієни, використаний наповнювач від котячого туалету, предмети з пластику, скла. Недотримання цих вимог збільшує кількість аварій на каналізаційній мережі, а збільшення кількості засмічень зменшують швидкість їх ліквідування. 

Наші двірника щодня підтримували чистоту та порядок навколо будинків: замітали, прибирали, вивозили габаритне сміття. Триває косіння прибудинкових територій, яке виконується за графіком – за місяць ми викосили навколо 29 прибудинкових територій.

Також минулого місяця працівники керуючої компанії “ДомКом” чистили ринви та водостічні труби від бруду та засмічень – це потрібно для того, щоб водостічна система служила надійно і довго. 

У липні фахівці відремонтували у восьми будинках покрівлі, три під’їзди та три козирки, а у чотирьох будинках відремонтували вхідні сходи.

Зазначимо, на поточні ремонтні роботи значно впливає наявність коштів на рахунку будинку, ці кошти накопичуються від загального відсотка оплати мешканцями. Накопичення витрачаються на закупку необхідних матеріалів, тому, ті мешканці, які вчасно та у повному об’ємі сплачують послуги, отримують швидше послугу «планові ремонтні послуги» та «поточні ремонтні роботи».

Ми залишаємося на зв’язку. Ви цілодобово можете зателефонувати до нас за номером 068 115 68 60 або 096 920 55 40 та подати заявку або залишити пропозицію стосовно нашої роботи.

За інформацією Кабміну, українцям, які відсутні у своїх будинках більше 30 днів, не нараховують плату за комуналку.  Однак, це не стосується послуги з управління багатоквартирним будинкам. Тобто, послуга з управління багатоквартирним будинком нараховується незалежно від місця перебування співвласників. Ми вдячні усім нашим клієнтам, хто повністю чи частково сплачує платіжки. Кожна сплачена платіжка – це підтримка нашої компанії, яка забезпечує містян життєво необхідними послугами, навіть попри можливі ризики.

Віримо в ЗСУ. Оберігаємо один одного та тримаємось разом!