Про компанію - Домком Хмельницький
16793
page-template-default,page,page-id-16793,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Про компанію

ТОВ «КК «ДомКом Хмельницький»- сучасна молода компанія по наданню послуг з управління багатоквартирними будинками, яка дбає за якісне обслуговування населення шляхом комплексного виконання робіт пов’язаних із задоволенням потреб співвласників.

Компанія була створена 07.02.2018 року та відповідно до Рішення Хмельницької міської ради від 23.05.2018 року №385 призначена управителем багатоквартирних будинків.

В обслуговуванні Керуючої компанії знаходиться 120 житлових будинків, з них:

9 поверхових- 45 будинків;

5 поверхових -64 будинки;

4 поверхових- 3 будинки;

2 поверхових -5 будинків;

10 поверхових- 5 будинків;

14 поверхових- 1 будинок.

Перелік послуг з управління включає в себе:

1)Утримання спільного майна багатоквартирного будинку та прибудинкової території

2) Поточний ремонт спільного майна

3)Оплата послуг щодо енергопостачання спільного майна

З початку правління зроблено чималий обєм роботи. Вдячні та задоволені мешканці відзначають роботу наших працівників подяками та гарними відгуками.

ТОВ «КК «ДомКом Хмельницький» проводить інформаційну та розяснювальну роботу з населенням, вчасно реагує на заявки та оперативно вирішує аварійні ситуації. А таких буває чимало, оскільки більшість будинків житлового фонду знаходяться за поділкою «60 років» за терміном експлуатації.

Досвідчений персонал, інноваційні матеріали та комплектуючі-все це допомагає гарантувати високий рівень обслуговування.

У компанії приділяється постійна увага вдосконаленню технічної бази підприємства, підбору кваліфікованих кадрів та поліпшенню якості обслуговування споживачів.